3 דברים שיכולים לגרום לנזילת מים

אחד התרחישים הפחות נעימים שיכולים לקרות לנו הוא לחזור הביתה אחרי יום ארוך שבו הייתם בחוץ, ולגלות שחזרתם לבית מוצף במים.

הדבר הראשון שעליכם לעשות במקרה כזה הוא להזעיק איש מקצוע מיומן, שיטפל בגורם הנזילה במהירות – כך שניתן יהיה למזער את הנזקים עד כמה שניתן.

מהם הגורמים שעלולים לגרום לנזילת מים בבית שלכם?

 

בלאי של הצנרת

נזילות מים הן לא מחזה נדיר בבתים ובניינים ישנים, ולא בכדי. לצנרת יש בלאי טבעי שנוצר כתוצאה משימוש יום יומי לאורך שנים ארוכות. אורח החיים של הצנרת נע בין כ- 15 שנים לצינורות מגולבנים, לבין כ- 7 עד 10 שנים לצינורות בלתי מגולבנים.

לפיכך, עליכם לדעת איזה סוג צינורות יש בבית שלכם – וכך לדעת להחליף את הצנרת לפני שהבלאי יגרום לנזילות בבית. את בירור סוג הצינורות, וכן את ההחלפה שלהם בצנרת חדשה, תוכלו לעשות על ידי הזמנת אינסטלטור מקצועי ומיומן.

 

נזק שנגרם לצנרת

לא רק בלאי טבעי של הצנרת עלול לגרום לנזילת מים ממנו, אלא גם נזקים חיצוניים ופנימיים שונים שיכולים להיגרם לה. אלו נזקים שלעיתים יכולים להיות סמויים מן העין במשך זמן רב ולהתהוות לאיטם, ולהתגלות רק כאשר הנזק לצנרת כבר נהיה משמעותי.

 

לחץ מים גבוה מדי

הצינורות שמובילים את המים בבית שלנו עומדים בלחץ יום יומי שנגרם כתוצאה ממעבר המים. על מנת לשמור על תפקוד תקין, לחץ המים צריך להיות קבוע וידוע – ולא לחרוג מכך. לחץ מים נמוך מדי עלול לגרום לזרם חלש מאוד כאשר פותחים את הברז, ואילו לחץ מים גבוה מדי עלול לגרום לפיצוץ בצנרת ולהצפה ברחבי הבית.

 

אם אתם רוצים להקדים תרופה למכה, או שהבית שלכם כבר הוצף – תנו לאינסטלטור מקצועי לטפל בכך!

הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות עבור השמירה על תקינות הצנרת שלכם, היא לבצע בדיקות תקופתיות באופן שגרתי – על מנת לוודא שהצנרת במצב טוב ושלחץ המים שלה תקין. עם זאת, אם כבר רצה הגורל והתרחשה נזילת מים בבית שלכם – הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא להזמין איש מקצוע מקצועי, שיוכל לטפל בבעיה ולמזער את הנזקים.

ייתכנו מקרים בהם מקור הנזילה אינו גלוי לעין, ולכן רק איש מקצוע יוכל לאתר אותו ולטפל בו. לאיש המקצוע יש מכשור מקצועי ומתקדם, שבעזרתו ניתן לגלות מה קורה מאחורי קירות הבית שלכם – גם מבלי להזדקק להרוס או לגרום לנזק כלשהו לרכוש שלכם.

אנשי המקצוע בחברת איתור ברור באזורי השירות השונים הפרוסים בכל רחבי הארץ, יעמדו לשירותכם בכל עת! כך תוכלו להיות בטוחים שגורמי המקצוע המובילים בתחומם בארץ יאתרו את מקור הנזילה ויטפלו בה במהירות ובמקצועיות, וכן ששנות הניסיון הרבות שצברו יבטיחו שהעבודה תתבצע בצורה האיכותית והמיומנת ביותר.

 

כלי עבודה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
באותו נושא