מה צריך לדעת שמזמינים מנעולן

למי זה לא קרה הרגע הזה שנתקעתם מחוץ לבית או לרכב וצריך להזמין מנעולן או כאשר אבד לכם המפתח לדירה או לרכב? כנראה שלכל אחד מאיתנו זה קרה לפחות פעם אחת בחיים. מה עושים במצב הזה? למי פונים? ומה חשוב לדעת במצבים כאלה שנתקעים וצריכים את עזרת המנעולן.במדריך הבא איגדנו לכם את כל מה שצריך לדעת כשמזמינים מנעולן.

 

עבודות של מנעולנים

תחילה כשמדובר בעבודות של מנעולנים, קיימות הרבה מצגי שווא ואי הבנה לגבי מה שהם מסוגלים לעשות. תוכלו לראות שאפילו התקשורת המיינסטרים מציגה אותם, לרוב, כאלו העושים שימוש בסיכת שיער על מנת שיוכלו לפרוץ את כל המנעולים; למעשה, ישנם אפילו זמנים שבהם מאמינים כי מנעולנים יעתיקו מפתחות וישמרו עותקים כאלו. אך לכל הדברים האלה אין שום בסיס במציאות.

אמינות

אנשים רבים מניחים כי מנעולנים שומרים עותקים של מפתחות כך שבכל פעם שתבקש מהם לעשות לך מפתח חדש, הם יוכלו לעשות זאת במהירות מהעותק שנשמר בעבר. אך זה פשוט לא נכון, מכיוון שרוב סדר היום של מנעולנים הוא פשוט לספק לכם שירות כפי שאתם מבקשים. כשאתה נותן למנעולן את המפתח שלך כדי להעתיק, הם מתחקים אחר התבנית על מפתח ריק ומחזירים לך את שניהם כשסיימו. אתה יכול לצפות בכל התהליך בזמן שהוא מתרחש, כך שאתה יודע שהם לא יוצרים עותק נוסף באותו זמן בדיוק.

זמינות

זמינות זה שם המשחק כשמדובר במקרי חירום לא כל חברה או מנעולן מספקת שירות שעובד על בסיס של 7\24 ולכן תלוי עם איזו חברת מנעולן תחליט לעבוד איתה. שעת חירום של בעיות מנעולים יכול להתרחש בכל שעה ביום או בלילה, כך שהמנעולן הנכון יהיה זמין בדיוק כשאתם זקוקים להם. 

בידוד הבעיה

לפני שמזמינים מנעולן אליכם, בדקו במה מדובר, האם מדובר בהחלפה רצינית של המנעול או האם המפתח שלכם נתקע במנעול, כל אותם בעיות יכולות להיפתר ע"י מנעולן אבל עדיף שתבואו גם עם ידע מקדים משלכם כך שתוכלו להיות יותר בפיקוח והבנה של הסיטואציה.

המלצות

נכון שאין צורך להילחץ כשמזמינים מנעולן או כשרוצים עותק של המפתח לדירה שלכם אבל תמיד יש רמאים בחוץ ולכן חשוב מאוד לקרוא המלצות. אנו ממליצים לכם לעשות בדיקה מקיפה בנושא לפני שאתם מזמינים מנעולן. קראו המלצות, תראו מה אנשים אחרים חושבים על הבנאדם ועל העבודה שלו, בסופו של דבר פריצה גם אם זה לדירה שלכם זאת עבודה רגישה וחשוב שתדעו במי לבטוח, למשל מנעולן לדוגמא הוא ויטלי מנעולן אמין ומומלץ, תוכלו לקרוא עליו באתר שלו ולהתרשם לטובה.

מעולנן

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
באותו נושא