רוצה לראות מאיזה מדינות עשו לך לייקים באינסטגרם? כך תוכל לבדוק

אתם מתעוררים בוקר אחד ומגלים כי יש לכם 300 לייקים חדשים על התמונה שהעלתם אתמול בערב מהמסיבה אצל החבר הכי טוב שלכם – קובי.

אתם מרגישים כוכבים, אתם חושבים שמכאן הדרך שלכם להוליווד ולקמפיין ענק של נייק, קצרה במיוחד.

עם חיוך ענק אתם מתחילים לגלול ולבדוק מי עשו לכם לייק, ואז אתם מגלים – כל הלייקים הגיעו מפרופילים מוזרים מהודו. אז היי, קמפיין של נייק כבר לא יהיה, אבל לפחות, אם תטוסו בקרוב להודו, תוכלו להסתדר בקלות.

אז איך בכלל רואים מאיזה מדינות עשו לך לייקים באינסטגרם? כך תוכל לבדוק

 

האם יש דרך קלה לראות מאילו מדינות עשו לך לייקים באינסטגרם?

אז התשובה היא כן ולא.

נכון להיום במידה ואתם משתמשים פרטיים שלא עושים שימוש בחשבון עסקי, הדרך היחידה שלכם לדעת מאילו מדינות עשו לך לייקים באינסטגרם היא – להכנס לפרופיל שעשה לך לייק ולראות מהיכן הוא. זו דרך שדורשת זמן, אבל אם חשוב לכם לדעת מילו מדינות עשו לך לייקים – אולי זה שווה את המאמץ.

 

החדשות הטובות?

במידה ואתם בעלי פרופיל עסקי ואתם מפרסמים פוסטים בתשלום ממומן באינסטגרם, תוכלו באמצעות כלי המודעות של אינסטגרם ופייסבוק לראות מהיכן מגיעים המשתמשים השונים.

כמובן באמצעות מודעה ממומנת תוכלו גם להגדיר מי קהל היעד שלכם ובכך למנוע מצב שבו אתם מקבלים לייקים ממדינות שלא מעניינות אתכם בכלל.

 

איך לייקים עוזרים לנו בחיים ובאינסטגרם בפרט

בין אם אתם חולמים להיות מפורסמים, ובין אם אתם אנשים תמימים שבסך הכל אוהבים לשתף אחרים בחוויות שלהם. הינה הסיבות שלייקים יעשו לכם טוב:

 

הוכחה חברתית

אין מה לעשות. כולנו יצורים חברתיים. נקודה. כולנו נהנים לדעת שאוהבים אותנו, שמעריכים אותנו ושיודעים שאנחנו קיימים. לייקים באינסטגרם, בין אם נודה ובין אם לא, בקלות יכולים לשפר לנו את מצב הרוח אך לא רק זה, להראות לכולם שאנחנו קיימים וחשובים.

 

בוסט טוב לפרופיל שלכם

על פי  PWR, אתר שמסייע לקידום ברשתות החברתיות, ככל שתצברו יותר לייקים כך אינסטגרם יחשיב אתכם בתור פרופיל איכותי יותר. הרבה פעמים אנחנו עדים לתופעה שיש למשתמש 100 אלף עוקבים אך אולי 20-30 לייקים. אינסטגרם רואה את זה בתור משהו חשוד. ולכן הרבה לייקים = יותר הערכה מאינסטגרם.

 

כיף

זאת האמת הכי פשוטה. לייקים זה כיף. אמנם לייקים מהודו, סינגור ותאלינד לא עושים לנו את אותו הכיף כמו לייקים של חברים וכוכבי רשת, אבל עדיין יש בזה משהו שעושה לנו טוב.

 

אני רואה המון לייקים ממדינה זרה – למה?

יש מספר סיבות שתוכלו לקום בוקר אחד ולראות שקיבלתם המון לייקים ממדינות זרות. יכול להיות שיצרתם תוכן שאכן היה רלוונטי לאותה מדינה וזה משמח ויכול להיות שאלו בוטים ופרופילים מזויפים שהגיעו אליכם.

 

לפטופ

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
באותו נושא