התקדמות בשכר העבודה היא לא דבר פשוט

מי מאיתנו לא רוצה לקבל קידום בעבודה, שמשמעותו גם קבלת משכורת גבוהה יותר? כנראה שאין עובד שיתנגד לכך. גם זאת, קידום בעבודה לא מגיע יש מאין – צריך להתאמץ ולעבוד קשה עבורו. ריכזנו עבורכם מספר טיפים, שעשויים להעלות את הסיכויים שלכם לקבל קידום בעבודה!

 

נסו להגדיל ראש בתחום האחריות שלכם

סוג העובדים שהמעסיקים הכי אוהבים אלו העובדים שמגדילים ראש – אלו שלא צריך לומר להם כל הזמן מה לעשות, אלו שמציעים מיוזמתם רעיונות ופתרונות לבעיות.

אם תנהגו בצורה כזו לאורך זמן (אך כמובן, כל עוד הנושאים נמצאים בתחום האחריות שלכם, וכל עוד אתם לא פועלים על דעת עצמכם), סביר להניח שהבוס יתרשם מכם וישקול לקדם אתכם בתפקיד.

 

תהיו גורמי הידע של המשרד

טיפ שמתקשר גם לטיפ הקודם, אך מרחיב אותו קצת יותר. אם אתם אנשים רחבי אופקים ובעלי ידע בנושאים רבים – אל תחששו להפגין את הידע שלכם במשרד, ולעזור לכל אדם שיזדקק לעזרה או ייתקל בקושי כלשהו.

גורמי הידע של המשרד הם אלו שכולם סומכים עליהם ויודעים שיהיו שם תמיד כדי לתת עצה. בהתחלה תוכלו להציע את העזרה מעצמכם, ועם הזמן תראו איך אנשים מגיעים אליכם מיוזמתם על מנת להתייעץ אתכם או לבקש עזרה.

אנשים שמהווים גורמי ידע במשרד שלהם, הם אלו שנוטים לקבל הצעות לקידום עבודה מהבוס, שכתוצאה מהן מגיעה גם העלאה במשכורת.

 

תשמרו על יחסי עבודה טובים עם כל העובדים ועם הבוס

יחסי עבודה טובים הם מרכיב חשוב בהשריית אווירה טובה ונעימה במקום העבודה, וגם יכולים להעלות את הסיכוי שלכם לקבל קידום בעבודה. חלק מיחסי עבודה אלו הם, כפי שהזכרנו בסעיף הקודם, לנסות ולהיות אלו שכולם יודעים שניתן לסמוך עליהם.

עם זאת, הדגש ביחסי העבודה הטובים שלכם (לפחות בכל הנוגע לקבלת קידום) צריך להיות אל מול הבוס. תראו לו שהוא יכול לסמוך עליכם, לתת לכם משימות ולקבל תוצאות טובות ואיכותיות, ואף לשמור על קשר טוב עם כל גורמי העבודה – כך שאלו יוכלו לזרוק מילה טובה עליכם כאשר הם מדברים עם הבוס.

 

כך תוודאו שזכויות העובד שלכם נשמרות, ולא מונעים מכם קידום

אחד המרכיבים החשובים ביותר ביחסי עובד ומעביד הוא שמירה על זכויות העובד. זכויות אלו כוללות, בין היתר – תשלום על שעות נוספות, הקצאת ימי מחלה וימי חופשה, מתן שכר הולם ומניעת הלנת שכר, הפרשה לפנסיה ועוד.

חלק מזכויות העובד מתבטאות גם בחובה שמוטלת על המעסיק שלא להפלות בין העובדים שלו. המעסיק לא יכול להפלות אתכם, וכחלק מכך גם למנוע מכם קידום בעבודה, עקב סיבות שאינן רלוונטיות למקום העבודה.

במידה ומעסיק אכן הפלה אתכם, תוכלו להיכנס לאתר https://aderet-law.co.il ולברר את כל הזכויות שמגיעות לכם!

 

שכר העבודה

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
באותו נושא
רדיו
נהיגה תוך שימוש ברדיו

לפני שאתם מעבירים תחנה ברדיו, חישבו פעמיים, מכיוון שזוהי עבירת תנועה המובילה לתשלום קנס כספי, לנקודות ואף לזימון הליך משפטי. על נהיגה תוך שימוש ברדיו

קרא עוד »